HAKKIMIZDA 

NBSYAPI  dış cephe tasarımı ve özellikle ısı yalıtımı başta olmak üzere iç ve dış cephe boyama, çatı yenileme ve onarımı, fabrika tadilatı vb uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. 2009 yılı itibarıyla  Beylikdüzün'de kuruluşu gerçekleşen NBSYAPI, müşterilerine doğru ve kısa vadede kendini amorti eden uygulamaları ile daha kalıcı, temiz, estetik ve objektif uygulamalar sunmaktadır. Aynı zamanda uygulama sonrası iyi görünüm ve kalıcılığı sağlamanın da  öneminin farkındalığını da yaratmaktadır. NBSYAPI, kurulduğu günden bu yana gelişen dış cephe uygulamaları ve yalıtım sistemleri alanından çok geniş bir  müşteri portföyü kitlesine ulaşmıştır. Müşteri istek ve arzuları ile bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri objektif, yenilikçi ve teknik gelişmeleri zamanında ve yerinde takip etmektedir. Tüm uygulamalar sonrası müşteri memnuniyeti mutlak kılınmıştır. Isı yalıtımının ülkemizde yaygınlaşması tasarruf ve enerji verimliliği rakamlarının artırılmasıyla büyük bir ivme kazanmıştır.

NBSYAPI  BURSA,  2015 yılında ısı yalıtımı başta olmak üzere  çatı, iç ve dış cephe boyama, su yalıtımı alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere  İstanbul merkez ofisine bağlı şube olarak kurulmuştur. Yenilikçi ve objektif çözümleri kendine prensip edinip gerek uygulama gerekse uygulama sonrası sağladığı hizmetlerle bölgede güvenilir bir marka olmuştur.

NBSYAPI TRABZON,  Karadeniz bölgesinin yaşam alanlarının  temel sorunları küf ,nem ve rutubettir.   Bu sorunların doğalgazın bölge ve yaşam alanlarına taşınmasıyla gün geçtikçe çözümsüz bir hale gelmiştir. Bu tür sorunların kesin çözümü olan  ısı yalıtımı vb uygulamalar hızlı bir şekilde ivme kazanmıştır. 2016 yılı itibariyle bölgede faaliyet gösteren NBSYAPI  doğru ürün tercihi ve uygulama teknikleriyle sorunlara yenilikçi, objektif çözümler yaratan bir marka olmuştur.

NBSYAPI  GÜVEN, Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla apartman / site yönetimlerinin seçim yapmakta zorlandığı ve çağımızın rekabet ortamında firmamız faaliyet gösterdiği bütün  projelerinde çözüm ortaklarıyla ( Polisan, Filli boya, Weber, Fawori, Dyo, Jotun vb.) kurumsal firmaların temel  üretim uzmanlık alanları olan ısı yalıtımı ürünlerinin paket sistemlerini  kullanmaktadır. Uygulama tekniklerinde ise  Yalıtım Detayda Gizlidir.